Yüz ve dudak dolgusu

Daha dolgun hatlara sahip olun!

Yüz ve dudak dolgusu

Zamanın sizden aldığı güzel cildinizi tekrar geri kazanmak gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha kolay… Yüz ve dudak dolgusu ile daha dolgun hatlara sahip olun.

DOKTORUMUZA SORUN
yuz-dudak-dolgusu
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next
dudak-dolgusu

Dolgun hatlar için Dudak Dolgusu

Ufak dokunuşlar sayesinde daha dolgun hatlar ile güzelliğinizi ön plana çıkarın. Ameliyatsız güzellik mucizesi olarak adlandırılan dolgu uygulaması ile sizde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Dolgu uygulamaları ile yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıklarınızdan anında kurtulun!

Dolgu uygulaması nedir?

Zamanın sizden aldığı gençliği ve size kazandırdığı kırışıklıklar sizi olduğunuzdan daha yaşı göstermektedir. Dolgu uygulaması ile ameliyatsız olarak anestezi gerekmeden tek seansta yüzünüzdeki veya boynunuzdaki kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Dolgu uygulamaları su bazlı olduğundan uygulama yapılan bölgeye canlılık kazandırır ve bölgeyi tamamen doldurarak cildin pürüzsüz hale gelmesini sağlar. Dolgu uygulaması enjektör ile kırışıklık olan bölgeye uygulanarak kırışıklığın yok olmasını sağlar.

Dolgu uygulaması nasıl yapılır?

Dolgu uygulaması özel bir enjektör sayesinde uzman bir hekim tarafından kişinin kırışıklık olan bölgelerine uygulanarak kırışıklığı doldurarak kaybolmasını sağlar. Dolgu uygulaması anestezi gerektirmeksizin tek seansla uygulanabilen çok basit bir uygulamadır. Dolgu uygulaması yaklaşık olarak iki üç dakika kadar sürmekte olup işlem sırasında herhangi bir ağrı veya sızı duymaz. İşlemi kadın veya erkek her yaştan kişi yaptırabilir.

Hızlı, kolay uygulanan dudak ve yüz dolgusu

Yüz ve dudak dolgusu ağrısız ve basit bir işlemdir. Öğle yemeği arasında bile işlem yapılarak anında etkisini göstermeye başlar. Dolgu uygulamasını öğle yemeği aranızda yaptırarak iş yerinize pürüzsüz cildinizle göz kamaştırarak geri dönebilirsiniz.

Dolgu uygulaması hangi bölgelere uygulanır?

Dolgu uygulaması yüzün her bölümünde ve boyun olmak üzere vücutta iki bölgede kullanılmaktadır.

Dolgu uygulaması ne kadar süre kalır?

Dolgunun etki süresi kişinin yaşına, dudak yapısına bağlı olarak değişebilmektedir. Fakat kullanılanılan dolgu malzemesinin süresi ortalama olarak altı ile sekiz ay kadar kalmaktadır. Düzenli dolgu uygulamalarında ise bu süreç bir yıldan fazla olacak şekilde artmaktadır.

Yüz ve dudak dolgusunun fiyatları

Dolgusu uygulaması fiyatı kişiye uygulanan dolgu miktarına göre değişim göstermektedir. Kişi ücretsiz olarak ön muayenesini olmak için kliniğimize gelmeli ve doktorumuzla görüşerek kendisi için en uygun kullanımı ve dudak veya yüz dolgu uygulamasının fiyatını öğrenebilir.

Dolgu uygulamasının zararı var mıdır?

Günümüzde yapılan testler sonucunda dolgu uygulamasının tüm dünya çapında görünen bir yan etkisi olmamıştır.

yuz-dolgusu-fiyati
Dolgu uygulamasının faydaları

Düzenli dolgu uygulaması cildinizin anında gençleşmesini sağlar.

UZUN SÜRELİ IŞILTI

Dolgu uygulaması yaptırdığınız bölge, enjekte edilen madde sayesinde cildinizde su toplayarak daha canlı görünmenizi sağlar.

GENÇLİK İKSİRİ

Yorgunluk, mutsuz görünüm, yaşlanma gibi problemlerinizi anında ortadan kaldırır. Daha dolgun bir cilde sahip olursunuz.

isik-dolgusu-faydalari
PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

Bir çok etkenden dolayı yüzünüzde oluşan tüm kırışıklık problemlerinizi anında yok ederek cildi nemlendirir.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Dolgu uygulaması cildinize göre ayarlanarak mükemmel bir şekilde cildinize uyum sağlaması hedeflenir.

Yaptıranlar ne diyor
Alnımdaki kırışıklıklar beni olduğumdan daha sinirli gösteriyordu. Young Klinik sayesinde kırışıklıklardan ameliyatsız olarak kolayca kurtuldum. Çok teşekkür ederim.
Canan L.
Muhasebeci
Bakımlı olduğum için sürekli yaptırdığım dolgu uygulamamın süresini Young Klinikle tanıştıktan ciddi oranda arttığını gördüm. Artık tek tercihim. Teşekkürler
Meltem G.
Sekreter

Çalışma Saatleri:

HER GÜN- 09:00 – 18:00

YA DA BİZİ ARAYIN: 0850 460 85 35

Yenilikler için abone olun!

Young Klinik, yeniliklerinden ve kampanyalarından ilk önce haberdar olmak için sizde lütfen E-Mail adresinizi sistemimize kaydedin.

[]
1 Step 1
Previous
Next