Işık Dolgusu

Gençlik mucizesi, milyonların tercih

Göz altınız parıldasın!

Işık Dolgusu

Gençliğin mucizesi, yılların sizden aldığını pürüzsüz cildinizi tekrar geri kazanmak için yüzyılın icadı Işık dolgusuyla tanışın…

DOKTORUMUZA SORUN
isik-dolgusu
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next
isik-dolgusu-young-klinik

Mucizevi Gençlik Sırrı: Işık Dolgusu

Günümüzde zamanın sizden aldığı güzelliği ve size verdiği kırışıklıkları ameliyatsız olarak doldurarak, eski dolgun ve pürüzsüz cildinize tekrar kavuşmaya ne dersiniz? Işık dolgusu ile göz altınızda oluşan kırışıklıklar, morlukları anında yok ederek göz altınızın pırlanta gibi parıldamasını sağlar.

Işık dolgusu nedir?

Göz altı kırışıklıkları ve torbaları günümüzde her on kişiden sekizinde görülen genel bir sorundur. Göz altı morluğu veya torbaları kişinin olduğundan daha yaşlı ve yorgun bir görünümde olmasını sağlar. Işık dolgusu ile ameliyatsız sadece on dakikada göz altı torbalarınızdan ve morluklarınızdan kurtularak on yaşa kadar daha genç görünebilirsiniz. Işık dolgusu göz altınızın ışık saçmasını ve yüzünüze canlılık kazandıran bir uygulamadır.

Işık dolgusu nasıl yapılır?

Işık dolgusu özel bir enjektör sayesinde uzman bir hekim tarafından kişinin problemlerinin ortaya koyularak kişiye özel bir seans uygulama ile gerçekleşir. İşlem yaklaşık iki, üç dakika kadar sürmekte olup işlem sırasında kişi herhangi bir ağrı veya sızı duymaz. İşlemi kadın veya erkek her yaştan kişi yaptırabilir. Bazı cilt tiplerinde nadiren morluklar olabilmektedir. Bu morluklar ortalama üç gün içerisinde kendiliğinden geçer.

Hızlı, kolay uygulanan ışık dolgusu

Işık dolgusu ağrısız ve basit bir işlemdir. Öğle yemeği arasında bile işlem yapılarak anında etkisini göstermeye başlar. Işık dolgusunuz öğle yemeği aranızda yaptırarak iş yerinize göz altı kırışıklıklarınız ve morluklarınızdan kurtulmuş olarak dönmüş olursunuz. İşlem sırasında herhangi bir ödeme oluşmaması için kan sulandırıcı ilaç alınmaması, yeme ve içmenin bir saat öncesinde kesilmesi gerekmektedir.

Işık dolgusu hangi bölgelere uygulanır?

Işık dolgusu yüzde oluşan çukurların çoğuna kullanılabilmekte olup, el, boyun gibi bölgelerde de kullanılabilmektedir.

Işık dolgusu ne kadar süre kalır?

Işık dolgusu ortalama olarak iki yıl gibi uzun bir süre geçerliliği koruyarak çukurların dolu kalmasını sağlar. Bazı ciltlerde bu süre daha da uzun olabilmektedir. Işık dolgusunun cilde herhangi bir zararı bulunmaz. Aksine yapılan bölgeye nem toplayarak daha çok parlamasını sağlamaktadır.

Işık dolgusu fiyatları

Işık dolgusu fiyatı kişiye uygulanan dolgu miktarına göre değişim göstermektedir. Kişi ücretsiz olarak ön muayenesini olmak için kliniğimize gelmeli ve doktorumuzla görüşerek kendisi için en uygun kullanımı ve ışık dolgusu fiyatını öğrenebilir. Kliniğimizde günümüzde başarını ilan etmiş en iyi marka olan Teosyal markası kullanılmaktadır.

Işık dolgusunun zararı var mıdır?

Günümüzde yapılan testler sonucunda ışık dolgusunun tüm dünya çapında görünen bir yan etkisi olmamıştır.

isik-dolgusu-fiyatlari
Işık dolgusunun faydaları

Düzenli ışık dolgusu yaptırmak cildinizin anında on yaşa kadar gençleşmesini sağlar.

UZUN SÜRELİ IŞILTI

Ortalama 18 Ay, göz altınızın pırlanta gibi parıldamasını sağlayarak, güzelliğinize güzellik katar.

GENÇLİK İKSİRİ

Yorgunluk, mutsuz görünüm, morluk, yaşlanma gibi problemlerinizi anında ortadan kaldırır.

isik-dolgusu-faydalari
PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

Bir çok etkenden dolayı göz altınızda oluşan tüm problemlerinizi anında yok ederek cildi nemlendirir.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Işık dolgusu cildinize göre ayarlanarak mükemmel bir şekilde cildinize uyum sağlaması hedeflenir.

Yaptıranlar ne diyor
Çok basit ve ağrısız bir işlem oldu. Doktorumuzla görüştük bize en uygun olan işlemi ve nasıl bir sonuç olacağını sabırla anlattı. İşlem hızlı ve kolaydı bir kaç dakikada bitti. Gençleşmem için Young Klinik teşekkür ederim.
Meryem K.
Finans Uzmanı
Göz altındaki morluklarım sürekli beni yorgun gösteriyordu. Sonunda cesaret edip Young Kliniğe gittim. Öğle arasında ışık dolgumu yaparak morluklarımın anında gitti. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. Gençliğin adresi Young Klinik.
Hülya D.
Yönetici Asistan
Göz altında oluşan morluklarım beni olduğumdan daha yorgun ve mutsuz gösteriyordu. Eşimin ısrarı üzerine Young Klinikte ışık dolgusu yaptırdım. Gözlerime tekrar ışık geldi neredeyse artık olduğumdan on yaş daha genç duruyorum.
Hakan F.
Banka Müdürü

Çalışma Saatleri:

HER GÜN- 09:00 – 18:00

YA DA BİZİ ARAYIN: 0850 460 85 35

Yenilikler için abone olun!

Young Klinik, yeniliklerinden ve kampanyalarından ilk önce haberdar olmak için sizde lütfen E-Mail adresinizi sistemimize kaydedin.

[]
1 Step 1
Previous
Next