Doktorumuza Sorun

Aklınıza gelen tüm sorular için bize yazın!

Tüm sorularınızı

Profesyonel ekibimize sorun!

Profesyonel ekibimiz ile irtibata geçerek aklınıza takılan tüm sorular için hemen aşağıdaki formu doldurunuz. Uzman ekibimiz sorunuz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yaparak, bilgilenmenizi sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Sorunuz
0 /
Previous
Next
young-klinik-doktorlari
Bizi tercih edenler
Çok basit ve ağrısız bir işlem oldu. Doktorumuzla görüştük bize en uygun olan işlemi ve nasıl bir sonuç olacağını sabırla anlattı. İşlem hızlı ve kolaydı bir kaç dakikada bitti. Gençleşmem için Young Klinik teşekkür ederim.
Meryem K.
Meryem K.
Finans Uzmanı
Göz altındaki morluklarım sürekli beni yorgun gösteriyordu. Sonunda cesaret edip Young Kliniğe gittim. Öğle arasında ışık dolgumu yaparak morluklarımın anında gitti. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. Gençliğin adresi Young Klinik.
Hülya D.
Hülya D.
Yönetici Asistan
Göz altında oluşan morluklarım beni olduğumdan daha yorgun ve mutsuz gösteriyordu. Eşimin ısrarı üzerine Young Klinikte ışık dolgusu yaptırdım. Gözlerime tekrar ışık geldi neredeyse artık olduğumdan on yaş daha genç duruyorum.
Hakan F.
Hakan F.
Banka Müdürü

Çalışma Saatleri:

HER GÜN 09:00 – 22:00

YA DA BİZİ ARAYIN: 0850 554 54 54

Yenilikler için abone olun

Young Klinik, yeniliklerinden ve kampanyalarından ilk önce haberdar olmak için sizde lütfen E-Mail adresinizi sistemimize kaydedin.

[]
1 Step 1
Previous
Next