Botoks

Botoks Milyonların kararı ameliyatsız güzellik

Güzelliğinizi geri kazanın!

Botoks ile Gençleşin!

Zamanın size kattığı çizgilerden kurtulmak artık çok kolay… Milyonların ameliyatsız güzellik tercihi Botoks’u deneyin!

DOKTORUMUZA SORUN
botoks-ile-genclesin
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next
botoks-nedir

Ameliyatsız Gençlik Sırrı: Botoks

Yüzünüzde veya boynunuzda belirginleşen çizgiler sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve mutsuz göstermesi günümüzdeki en yaygın sorunlardan birisidir. Botoks ameliyatsız olarak yüzünüzde veya boynunuzda oluşan kırışıklıkların kaybolmasını sağlar. Ayrıca yeni kırışıklıkların oluşmasını da engeller.

Botoks nedir?

Zamanın geçmesiyle birlikte yüzde ve boyunda bulunan kırışıklıklar artmaktadır. Kişi ne kadar özen gösterirse göstersin mutlaka cildinde kırışıklıklar oluşmaya başlayacaktır. Düzenli botoks yaptırarak görünümünüzü eski hale getirerek kırışıklıklarınızı yok edebilir ve yenilerinin oluşmasına engel olabilirsiniz. Botoks dudak, alın, göz kenar çizgileri, kaş arası, elmacık çizgileri, boyun çizgileri, el, ayak, koltuk altı terlemeleri gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Botoks nasıl yapılır?

Botoks ameliyatsız olarak kişinin tek seansta güzelleşmesini sağlayan vücuda herhangi bir zararı olmayan toksinlerden üretilmiştir. Botoks yaptıran kişide kırışıkların giderilmesi tek seansta olup ortalama 6 ile 8 ay etkisi göstermektedir. Botoks düzenli yapıldığında ise etkisi 1 yıla kadar çıkmaktadır. Botoks sadece yüz bölgesine değil vücudun pek çok bölgesine yapılabilmektedir. Botoks uygulanan bölgedeki kasların içerisine enjekte edilerek o bölgenin dolgun hale gelmesini sağlayarak kişiye ameliyatsız güzellik kazandırır.

Botoks ne kadar sürede uygulanır?

Botoks ameliyatsız olarak tek seansta kişinin kırışıklıklarının olduğu bölgeye uygulanır. Etkisini hemen göstermesine karşın tam etkisini dört ile yedi gün arasında belli eder. Botoks ortalama beş dakikada kırışıkların olduğu bölgeye enjekte edilir. işlem sırasında herhangi bir ağrı, sızı veya morluk oluşmamaktadır. Botoksunuzu öğle arasında bile rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Botoks hangi bölgelere uygulanır?

Işık dolgusu yüzde oluşan çukurların çoğuna kullanılabilmekte olup, el, boyun gibi bölgelerde de kullanılabilmektedir.

Botoks genellikle yüz bölgesinde kullanıldığı gibi vücudun pek çok bölgesinde de kullanılmaktadır. Ayrıca botoksun terlemeyi önleyici özelliği de vardır. Botoks genel anlamda dudak, alın, göz kenar çizgileri, kaş arası, elmacık çizgileri, boyun çizgileri, el, ayak, koltuk altı terlemeleri gibi vücudun pek çok bölgesinde kullanılmaktadır.

Botoksun etkisi ne sürer?

Botoks etki süresi kişiden kişiye değişmek ile birlikte ortalama 6 ile 8 ay arasında değişmektedir. Fakat sürekli botoks yaptıran kişilerde bu süre ortalama 1 ile 1,5 yıl arasına kadar çıkmaktadır. Botoksun cilde herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksine yapılan bölgeye nem toplayarak daha çok cildin parlamasını sağlamaktadır.

Botoks fiyatları

Botoks fiyatı kişiye uygulanan miktara göre değişim göstermektedir. Kişi ücretsiz olarak ön muayenesini olmak için kliniğimize gelmeli ve doktorumuzla görüşerek kendisi için en uygun kullanımı ve botoks fiyatını öğrenebilir. Kliniğimizde günümüzde başarını ilan etmiş en iyi markalar kullanılmaktadır.

Botoksun zararı var mıdır?

Günümüzde yapılan testler sonucunda botoksun tüm dünya çapında görünen bir yan etkisi olmamıştır.

botoks-fiyatlari
Botoksun faydaları

Düzenli botoks yaptırmak cildinizin anında on yaşa kadar gençleşmesini sağlar.

UZUN SÜRELİ ETKİ

Düzenli yapıldığında ortalama 1 – 1,5 seneye kadar cildinizin pürüzsüz olmasını sağlayarak güzellik katar.

GENÇLİK İKSİRİ

Yorgunluk, mutsuz görünüm, kırışıklık, yaşlanma gibi problemlerinizi anında ortadan kaldırır.

botoks-faydalari
PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

Bir çok etkenden dolayı oluşan kırışıklık problemlerinizi anında yok ederek cildi dolgun hale getirir.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Botoks cildinize göre ayarlanarak mükemmel bir şekilde cildinize uyum sağlaması hedeflenir.

Yaptıranlar ne diyor
Zamanın etkisiyle yüzümde ve boynumda kırışıklıklar oluşmuştu. Bunlar beni olduğumdan daha yaşlı ve mutsuz gösteriyordu. Young klinik ile 20 dakikalık bir işlem sonucunda eski güzel görüntüme tekrar kavuştum. Çok teşekkür ederim.
Hatice M.
Hatice M.
Ev Hanımı
Bakımlı olduğumdan dolayı yüzümde oluşan kırışıklıkları botoks sayesinde düzelterek eski görüntümden hiçbir şey kaybetmiyorum. Arkadaşlarım yıllar geçiyor ama sen hala aynısın demeleri çok hoşuma gidiyor. Bunun için çok teşekkür ederim.
Mila P.
Mila P.
Asistan
Anlımda oluşan kırışıklıklar beni olduğumdan daha yaşlı bir halde gösterdiği için botoksa başvurdum. Young klinik ekibinin ilgi, alakası için çok teşekkür ederim bundan sonra çevremdekilere ameliyatsız uygulamalar için tavsiye ettiğim bir yer.
Kaan B.
Kaan B.
Firma Sahibi

Çalışma Saatleri:

HER GÜN- 09:00 – 18:00

YA DA BİZİ ARAYIN: 0850 460 85 35

Yenilikler için abone olun!

Young Klinik, yeniliklerinden ve kampanyalarından ilk önce haberdar olmak için sizde lütfen E-Mail adresinizi sistemimize kaydedin.

[]
1 Step 1
Previous
Next